درباره ما

  • By سیامک
  • ۱۳۹۸-۰۱-۲۰
  • 2

Localinteg مایل به کمک به مهاجران برای داشتن ادغام موفق از همه جنبه ها است. برای روشن شدن اینکه Localinteg چیست و چه چیزی برای جهان دارد، اجازه بدهید مقدمه ای بر روند مهاجرت داشته باشیم.

مهاجرت و ادغام

ما در جهانی زندگی می کنیم که در آن اطلاعات مختلف همه کشورهای جهان وجود دارد. اکنون می توانیم یک وعده غذایی از یک رستوران که در یک شهر  دیگر که هزاران کیلومتر دور از ما است، به راحتی و با چند کلیک سفارش دهیم. آیا این بی نظیر نیست؟

تعداد افرادی که کوچ و مهاجرت را انتخاب می کنند به طور مستمر در حال افزایش است. از آنجا که پیشرفت در حمل و نقل، دسترسی به اینترنت، دسترسی به رسانه های اجتماعی جهان شمول و دسترسی به اطلاعات دقیق کشور میزبان سهل الوصول شده است، ما وسائل خود را بسته و سعی می کنیم محل زندگی بهتر را با توجه به علایق و شرایط خود پیدا کنیم.

حدود سه درصد مهاجر در سراسر جهان وجود دارد. این میزان برای هر کشور می تواند کمتر و یا بیشتر باشد. مردم به دلايل مختلف از قبيل درخواست پناهندگي، تحصيل، يافتن محل بهتري براي زندگي و تحصيل راه مهاجرت را انتخاب کرده اند.

احساس وطن داشتن به کشور جدید

ما انسان هستیم و پیچیدگی های زیادی داریم. از زمان تولد، میزان زیادی اطلاعات را جمع آوری می‌کنیم. از زمانی که شروع می کنیم به راه رفتن، به صحبت کردن. و از زمانی که به عنوان یک کودک نو پا در تلاش غریزی هستیم تا زنده بمانیم و نیازهای ضروری خود را برآورده کنیم.

سپس ما شروع به یادگیری برای برقراری ارتباط و درک مهارت های بین فردی می کنیم. این مهارت ها همراه با سایر اطلاعات از محیط اطراف باعث ایجاد فرهنگ درک شده ای از محل زندگی ما می‌کنند. این پدیده معمولا زمانی اتفاق می افتد که بین ۱۲ ساله و ۲۵ ساله هستیم.

اگر فرد قبل از ۲۵ سالگی بتواند به محل جدید مهاجرت کند، ممکن است آن مکان جدید را به عنوان وطن اصلی خود تصور و قلمداد کند. اما اگر بعد از ۲۵ سالگی به یک شهر جدید یا یک کشور جدید بروید، ممکن است احساس کنید که در خانه جدیدتان خارجی هستید. از آنجا که مغز شما به این ترتیب برنامه ریزی شده است.

سه جنبه اصلی ادغام برای یک مهاجر، ادغام هویت، ادغام اقتصادی و ادغام اجتماعی است. ادغام هویت همچنین می تواند به عنوان یکپارچگی فرهنگی در نظر گرفته شود.

به گفته پارک و برگرن، “یکپارچگی یک روند در هم آمیختگی و همجوشی است که در آن افراد و گروه ها خاطرات، احساسات و نگرش های دیگران و گروه های دیگر را به دست می آورند و تجربه و تاریخ خود را در یک فرهنگ مشترک به اشتراک می گذارند. ”

نظریه های مختلف فرآیند ادغام و یکپارچگی

تئوری های مختلفی از روند ادغام مهاجران پیشنهاد می شود. جزئیات تئوری ها خارج از محدوده این مقاله است. با این حال، لازم به ذکر است که ما در Localinteg معتقدیم که مهاجرت می تواند یکپارچگی و ادغام اجتماعی موفق می تواند در صورتیکه اطلاعات کافی و هدفمند در مورد کشور میزبان فراهم باشد و مهاجران در یادگیری فرهنگ میزبان و هنجارها و نگرش مردم میزبان تلاش کنند. بنابراین، یک مهاجر اساسا تنها بازیکن در روند ادغام نیست، بلکه عوامل دیگر می توانند نقش تعیین کننده ای در این روند داشته باشند.

شاخص اصلی ادغام اجتماعی شبکه شما با مردم محلی خواهد بود. بنابراین، اگر شما یک مهاجر هستید، اگر بخواهید یک ادغام اجتماعی راحت داشته باشید، باید یک طرح تفکر برای ساخت یک شبکه جدید از مردم محلی داشته باشید. شما می بایست در مورد فرهنگ جامعه میزبان بیاموزید تا یکپارچگی هویت بهتر داشته باشید و با یافتن شغل یا ایجاد یک کسب و کار، استقلال اقتصادی داشته باشید.

 Localinteg کیست؟

تیم Localinteg یک گروه از افراد است که هدف آنها ایجاد یک دنیای بهتر است. آنها امیدوارند نقشی مثبت برای مهاجران جهان داشته باشند و ایجاد احساس آرامش، خوشحالی و تعلق به خانه جدید برای آنان به ارمغان آورند.

چگونه Localinteg کار خواهد کرد؟

Localinteg در اینجا برای کمک به مهاجران به وسیله ارایه برخی اطلاعات در مورد فرهنگ محلی، روش های شبکه سازی در وطن جدید، ساختار بازار کار، زبان محلی، آب و هوای آن، و به طور کلی روش بهینه زندگی در وطن جدید است.

Localinteg به یک مهاجر کمک می کند تا اطلاعات مفیدی در مورد جامعه میزبان و مهاجران دیگر با پیشینه مشابه را به دست آورد. Localinteg برای ایجاد گروه های سازمان یافته از مهاجران کار می کند که در فعالیت های سازمان یافته و انجمن های آنلاین با هم ارتباط برقرار کنند تا بسیار سریع به احساس تعلق به خانه جدید و وطن جدید برسند.

چیزی را فراموش کرده ایم؟ به ما بپیوندید

Localinteg از همه افرادی که مایل به همیاری در این روند هستند دعوت به یاری می کند.

بنابراین، لطفا با ما تماس بگیرید و به ما در ایجاد یک دنیای بهتر کمک کنید.

 

Previous «
Next »

2 Comments

  1. با سلام
    ممنون از اطلاعات ارزشمندی که در اختیار سایرین گذاشته شده، بسیار عالی بود اگر فرم ارزشیابی برای افرادی که قصد مهاجرت دارند گذاشته شود و این افراد بهتر بتوانند تصمیم بگیرند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

تازه ها

دسته‌ها